جمعه ۳۰ اردیبهشت ۱۴۰۱

تبریک مدیرعامل شرکت به مناسبت هفته کارگر

بسمه تعالی

إن الله یحب أن یرى عبده تعبا فی طلب الحلال – خداوند دوست دارد که بنده اش را در جست و جوی روزی حلال خسته ببیند – رسول اکرم(ص)
حیات یک ملت مرهون کار و کارگر است. روز کارگر روز همه ملت است و نه بخش خاصی از آن. (امام خمینی ره)

یازدهم اردیبهشت ماه، روز جهانی کار و کارگر فرصت مغتنمی برای تکریم و نکو داشت مقام رفیع کار و مجاهدت و قدردانی شایسته از خدمات صادقانه و بی‌دریغ کارگران شریف، مؤمن و صبور ایران اسلامی است.
کارگران پر تلاش و پر افتخار شرکت کاروتامین، پشتیبان و بازوان نیروهای بهداشتی و درمانی در عرصه نظام سلامت هستند.
در این روزها که درگیر مهار ویروس کرونا هستیم، کارگران و نیروهای خدمات رسان به اندازه پزشکان، پرستاران، کارشناسان و … در خدمت رسانی و کمک به بیماران سهیم هستند و قطعا بدون حضور و خدمات این عزیزان خدمت رسانی به بیماران میسر نیست.
به یقین جامعه فهیم کارگری امروز در شرایط خاص کنونی که پویایی و شکوفاسازی اقتصاد ملی به دلیل تحریم‌ها و توطئه‌های دشمنان اولویت اساسی کشور محسوب می‌شود می‌کوشند تا با همان اراده سترگ و پر امیدتر از همیشه راه پر افتخار گذشته را ادامه داده و به شکل شایسته‌ای نقش کلیدی خود را در راه تحقق شعار سال و بی اثر ساختن تحریم‌های ظالمانه ایفا کنند.
بدین وسیله با گرامیداشت یاد و خاطره شهیدان والامقام کارگر و با تقدیر از تلاش‌های شبانه‌روزی کارگران پرتلاش و زحمتکش شرکت کاروتامین این روز را به همگان تبریک و تهنیت عرض کرده و سلامتی سعادت و پیروزی هر چه بیشتر آنان را در اعتلای نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران از خداوند متعال و تحت رهبری حکیمانه مقام معظم رهبری خواستارم.
نکوداشت روز جهانی کار و کارگر به پاس خدمات صادقانه و بی دریغ کارگران شریف ، مؤمن و صبور فرصت مغتنم و بی نظیری است تا به تأسی از پیامبراعظم (ص) زحمات بی بدیل آنان را ارج نهاده و از زحمات شبانه روزی این عزیزان قدردانی نماییم لذا در نظر داریم به مناسبت این روز از کارگران نمونه در بخش های درمانی، بیمه ای و ستادی سازمان تامین اجتماعی تقدیر و تشکر ویژه ای به عمل آوریم.

و من الله توفیق
سید حسن امیرموسوی بنه کهل
مدیرعامل