پنجشنبه ۱۴ مهر ۱۴۰۱

گزارش روند برگزاری آزمون سراسری ۱۱۲۰ نفره در کل کشور

آقای مهندس مشدئی مدیر برنامه ریزی و توسعه شرکت کار و تامین (متعلق به سازمان تامین اجتماعی) با معرفی فعالیت های شرکت در حوزه تامین نیروی انسانی ساده و متخصص و همچنین دستاوردهای ارزنده شرکت در این حوزه  اعلام کرد در راستای اجرایی کردن بیانات مقام معظم رهبردی در حوزه تامین اجتماعی و سیاست های توسعه اشتغال  روند برگزاری آزمون های جذب ۱۱۲۰ نفر در کل کشور از طریق آزمون کتبی و مصاحبه را تشریح کرد .

آقای مهندس مشدئی در ادامه افزود : ما با هداف رعایت عدالت استخدامی و ایجاد فرصت های برابر برای متقاضیان اشتغال ، برگزاری آزمون های استخدامی بصورت محلی ، منطقه ای و کشوری را در دستور کار قرار داده ایم و پس از تعریف فرآیند های منسجم ، بهم پیوسته و حفاظت شده نسبت به برگزاری آزمون ها اقدام می نماییم . با هدف اطمینان از تناسب داوطلبان با مشاغل مورد نیاز ، کلیه آزمون ها همراه با مصاحبه می باشند .

این آزمون بصورت کشوری و در مشاغل انباردار دارویی و تجهیزات پزشکی، متصدی خدمات اداری، دارویار، منشی پزشکی، بهدار، بهیار، متصدی خدمات عمومی (نگهبان) و راننده آمبولانس خواهد بود . مطابق فرایند تعریف شده برگزاری آزمون ها در شرکت ، هم اکنون تعاملات اولیه با بنیاد شهید و امور ایثارگران و سازمان بهزیستی کل کشور انجام شده و امور مربوط به تخصیص سهمیه ها انجام شده است . بر اساس سهمیه بندی های انجام شده ، دفترچه سازی با همکاری سازمان سنجش و آموزش کشور انجام و از طرق رسانه های مختلف ارتباطی مانند روزنامه اطلاعات ، سایت شرکت ، سایت سازمان تامین اجتماعی و سایر رسانه های معتبر مراتب به اطلاع داوطلبان عزیز رسانده شده است . این آزمون جهت جذب ۱۱۱۷ نفر برگزار خواهد شد . مطابق هماهنگی های انجام شده ، آزمون توسط سازمان سنجش در روز جمعه ۱۵ مهر ماه ۱۴۰۱ برگزار خواهد گردید . شروع ثبت نام از ششم شهریور ماه ۱۴۰۱ و پایان آن دوازدهم شهریور ماه ۱۴۰۱ خواهد بود .