پنجشنبه ۱۴ مهر ۱۴۰۱

گزارش مدیر منابع انسانی و مسئول پشتیبانی و قراردادهای کمیته آزمون شرکت کاروتامین از روند برگزاری آزمون استان فارس

با توجه به درخواست استان و صدور مجور و موافقت سازمان جهت جذب ۱۴ نفر با عنوان شغلی خدمتگزار، شرکت با تشکیل کمیته آزمون اقدام به ایجاد و آماده سازی فرایند ثبت نام، اطلاع رسانی و برگزاری آزمون کرد.

در این آزمون که با همکاری اداره کل تامین اجتماعی استان و دانشگاه فنی وحرفه ای شهید باهنر شیراز برگزار شد، تعداد ۱۸۲ نفر داوطلب آقا ثبت نام کرده، که حدود ۱۲۲ نفر از این افراد در آزمون کتبی حضور داشته اند.

وی درباره‌ی اعلام نتایج آزمون گفت: تلاش خواهیم کرد نتایج در زمانی کوتاهی اعلام شود. بعد از جمع‌آوری و تصحیح پاسخ‌نامه‌ها، نتایج کتبی که سه برابر ظرفیت می باشد از طریق وبسایت شرکت به آدرس https://karotamin.ir  اطلاع رسانی خواهد شد. سعی خواهیم کرد زمان و مکان مصاحبه را نیز سریعا اعلام و  پس از مصاحبه پذیرفته‌شدگان نهایی را معرفی کنیم.

وی در پایان با اشاره به تاکیدات جناب آقای دکتر امیر موسوی مدیرعامل محترم شرکت مبنی بر رعایت دقیق ضوابط و مقررات در تامین نیروی انسانی، افزود: بکارگیری پرسنل در سراسر کشور صرفا از طریق آزمون و با رعایت شرایط برابر برای همگان انجام می­گردد تا هیچگونه اجحاف و حق کشی صورت نپذیرد و معیار و ملاک انتخاب افراد صرفا شایستگی، نمره علمی و موفقیت در مصاحبه باشد.