پنجشنبه ۱۴ مهر ۱۴۰۱

از بازدید و دریافت انتقادات و پیشنهادات تاعمل

به گزارش روابط عمومی: آقای اسماعیل گل­محمدی بازرس ویژه مدیر عامل؛ پیرو دستورات مدیر عامل محترم شرکت کارو تأمین و با عنایت به نگاه مدیر عامل محترم سازمان تأمین اجتماعی نسبت به بازدید میدانی و احصاء حقوق پرسنل خدوم و زحمتکش صبح امروز شنبه تاریخ ۱۲/۶/۱۴۰۱ از پرسنل بیمارستان شهید معیری بازدید بعمل آوردند.

آقای گل­محمدی تشریح کرد: در این بازدید میدانی با توجه به نظر سنجی و پیشنهادات همکارانمان در بیمارستان شهید معیری خدا رو شکر نتایج و برنامه­ های خوبی پیگیر شد و تمام سعی خود را انجام میدهیم تا بتوانیم تمام انتقادات و پیشنهادات این عزیزان را در راستای اهداف سازمان تأمین اجتماعی و شرکت کارو تأمین محقق کنیم.

درحاشیه این سرکشی طی جلسه­ای که با ریاست محترم بیمارستان معیری  آقای دکتر شقاقی صورت گرفت در خصوص اهمیت و  پیگیری به دستورات مدیر عامل محترم سازمان تأمین اجتماعی در خصوص احصاء حقوق پرسنل تصمیماتی در راستای تسریع در پرداخت حقوق و مطالبات پرسنل، نحوه ارسال کارکردها و گزارشات به شرکت، استفاده از خدمات رفاهی و… گرفته شد.

آقای شقاقی رئیس بیمارستان معیری بیان کرد:

بنده با تمام دغدغه­ ها و کارهای تخصصی بعنوان یکی از خدمتگزاران در این بیمارستان در حوزه ریاست تمام سعی خود را میکنم تا بتوانم پیگیر تمام مطالبات و حقوق این عزیزان باشم چرا که پرسنل زحمتکش و خدوم شرکتی نقش بسیار مهمی در پیشبرد و اداره این بیمارستان دارند. یکی از اصلی ترین خواسته ی این عزیزان در رابطه با پرداخت حقوق به صورت منظم و در تاریخ مقرر است تا بتوانند برای حقوقشان برنامه ریزی کنند.

آقای دکتر امیر شقاقی در آخر گفت: اغلب پرسنل شرکتی این بیمارستان از تصحیلات خوبی برخوردارند و ما امیدواریم بتوانیم در آینده در راستای چارچوب و قوانین در حوزه­ های دیگر از این عزیزان استفاده کنیم و این عزیزان بتوانند تبدیل وضعیت شده و از یک امنیت شغلی مناسبی برخوردار شوند.