مدیر عامل شرکت کاروتامین در پیامی، روز پرستار را تبریک گفت

به گزارش روابط عمومی شرکت کاروتامین، به مناسبت فرارسیدن نهم آذرماه ، ولادت باسعادت بانوی نور و ایثار، حضرت زینب کبری (س) و روز پرستار دکتر سید حسن امیر موسوی، مدیر عامل شرکت کاروتامین طی پیامی این روز فرخنده را به جامعه پرستاران تبریک گفت.

 

بسم الله الرحمن الرحیم

مَن سَعى لِمَریضٍ فی حاجَةٍ قَضاها أولَم یَقضِها خَرَجَ مِن ذُنوبِهِ کَیَومٍ وَلَدَتْهُ اُمُّهُ

هر کس براى بر آوردن نیاز بیمارى بکوشد، چه آن را برآورده سازد و چه نسازد، مانند روزى که از مادرش زاده شد، از گناهانش پاک مى شود. (پیامبر اکرم صلّی الله علیه و آله)

پنجم جمادی الاول، سالروز ولادت باسعادت حضرت زینب کبری(س) پیام‌رسان واقعه عاشورا  بعنوان روز پرستار، ادای احترام به پرستارانی است که مهربانیشان مرهمی برای بیماران و تلاششان وسیله ای برای بازگشت مجدد نعمت بزرگ سلامتی به آنان است.

بدون شک پرستاران و رشته های وابسته به این حرفه مقدس، نقش مهمی در حفظ و ارتقای سلامت جامعه برعهده دارند، کسانی که در راستای انجام وظایف خود و تسکین آلام دردمندان شبانه روز در تلاش هستند.

نوع دوستی، تعهد، فداکاری و از خودگذشتگی همراه با تلاش خستگی ناپذیر پرستاران ستودنی است و این موهبتی است الهی برای افرادی که در این حرفه مقدس مشغول به خدمت رسانی شده اند.

پرستار حافظ جان و تقویت روح بیمار است، التیام بخش زخم های بیمار است.

اینجانب با یاد کردن از شهدای جامعه پرستاری و مدافعان سلامت،  این روز را به همه پرستاران و منادیان انسانیت و ایمان تبریک و تهنیت عرض می‌نمایم و سلامتی، بهروزی و توفیق روز افزون این عزیزان را از درگاه خداوند متعال مسئلت دارم.

 

سید حسن امیر موسوی بنه کهل

مدیرعامل