سه شنبه ۱ فروردین ۱۴۰۲

مصاحبه جذب و بکارگیری نیروی انسانی آزمون ۱۵مهر استان سیستان و بلوچستان

(  آزمون  تامین نیروی انسانی مدیریت درمان و اداره کل تامین اجتماعی استان سیستان و بلوچستان )

شرکت کار و تامین متعلق به سازمان تامین اجتماعی در نظر دارد به منظور تامین نیروی انسانی مورد نیاز مدیریت درمان و اداره کل تامین اجتماعی استان سیستان و بلوچستان به صورت قرارداد موقت شرکتی، نیرو جذب نماید.

۱ –   مراحل شرکت در آزمون:

۱-۱ – ثبت نام آزمون از روز یکشنبه: ۱۴۰۱/۱۲/۰۷ساعت ۱۴:۰۰ عصرلغایت ساعت ۲۴:۰۰ روزدوشنبه مورخه : ۱۴۰۱/۱۲/۱۵

۲-۱- آزمون بصورت حضوری ساعت ۱۰ صبح روز جمعه ۱۴۰۱/۱۲/۱۹ برگزار خواهد شد.

توجه: محل برگزاری آزمون در کارت ورود به جلسه درج خواهد گردید.

کلیه متقاضیان ضرورت دارد در مهلت در نظر گرفته شده و پس از مطالعه شرایط و ضوابط آزمون و فراهم نمودن مدارک و اطلاعات نسبت به ثبت نام در آزمون فوق اقدام نمایند بدیهی است آزمون کتبی ساعت ۱۰ صبح روز جمعه ۱۴۰۱/۱۲/۱۹ و بصورت حضوری برگزار می گردد.

۳-۱-  آدرس و لینک سامانه ثبت نام آزمون در سایت شرکت کار و تامین به آدرس: karotamin.ir  اعلام خواهد شد.

۲ –   اقدامات مورد نیاز قبل از ثبت نام اینترنتی:

۱-۲-واریز مبلغ: ۱/۴۰۰/۰۰۰ ریال (یکصد و چهل هزارتومان ) از طریق درگاه اینترنتی شرکت کار و تامین

۲-۲- تهیه عکس پرسنلی و آپلود عکس در سایت هنگام ثبت نام ( عکس پرسنلی و زمینه سفید و سه در چهار باشد )

۳-۲- ثبت نام در سایت karotamin.ir 

توجه: لطفا در هنگام ثبت نام، ( به ویژه افرادی که در کافی­نت­ها ثبت نام می کنند)در انتخاب عنوان شغل، محل و شهر مورد تقاضا، دقت لازم را مبذول فرمایید. 

۳ –  کلیات:

۱-۳-  جذب نیرو صرفا بصورت قرارداد موقت شرکتی و بدون تعهد رابطه استخدامی می باشد.

۲-۳- وجه واریزی بابت ثبت­نام تحت هیچ عنوان عودت داده نخواهد شد.

۳-۳- درهرمرحله از آزمون یا پس از جذب، چنانچه خلاف اطلاعات اعلام شده و یا اطلاعات موجود در دفترچه راهنمای آزمون محرز گردد، داوطلب از انجام مراحل بعدی محروم خواهد شد.

۴-۳-  کلیه متقاضیان از هر شهر استان سیستان و بلوچستان حق ثبت نام ( در استان محل تولد یا محل زندگی خود ) و شرکت در آزمون را دارند.

تذکر ۱: با عنایت به ماده ۲۴ بخشنامه شماره ۲۴۵۱۰ مورخه ۱۰/۰۵/۱۴۰۰ سازمان اداری و استخدامی کشور ، داوطلب بومی شهرستان، به داوطلبی اطلاق می گردد که متولد یا ساکن با سابقه ۱۰ سال سکونت در همان شهرستان محل تقاضا باشد. نمره مکتسبه داوطلب بومی شهرستان در آزمون کتبی با ضریب ۱.۴ (باستثناء مراکز استانها ) محاسبه و ملاک عمل قرار خواهد گرفت.

تذکر بومی بودن افراد از طریق شرایط ذیل احراز می گردد:

داوطلب بومی به داوطلبی اطلاق می­گردد که متولد یا ساکن با سابقه ده سال سکونت در همان شهرستان مورد تقاضا باشد.

الف – شهرستان محل تولد مندرج در شناسنامه داوطلب با شهرستان مورد تقاضا یکی باشد.

ب – استفاده از اولویت بومی از طریق سکونت به موجب تائید ساکن بودن و حداقل ده سال سکونت با ارائه استشهاد محلی ممهور به مهر نیروی انتظامی ( پاسگاه یا کلانتری محل )، در شهرستان مورد تقاضا خواهد بود.

تبصره: داشتن گواهی تحصیل در مقاطع ابتدایی، راهنمایی یا دبیرستان در شهرستان محل مورد تقاضا با تائید اداره آموزش و پرورش شهرستان مربوطه می تواند به عنوان تمام یا قسمتی از سابقه ده سال سکونت به شرط ارائه استشهاد محلی بر تائید ساکن بودن فعلی فرد در شهرستان محل مورد تقاضا ملاک محاسبه قرار گیرد.

۵-۳-  در مرحله اول آزمون کتبی به میزان حداکثر سه برابر ظرفیت و با توجه به ظرفیت شغل، محل پذیرش اولیه انجام خواهد شد و سپس بر اساس نتایج مصاحبه و نمره آزمون کتبی، گزینش نهایی انجام خواهد شد(لازم به توضیح است وزن نمره آزمون کتبی ۵۰ درصد و وزن نمره مصاحبه۵۰ درصد می باشد).

۶-۳- مشاغل مورد نیاز: 

بیمارستان زاهدان، خدمتگذار(۲ نفر مرد، ۲ نفر زن)

درمانگاه خاش، خدمتگذار( ۱ نفر مرد)

اداره کل تامین اجتماعی، خدمتگذار(۱ نفر مرد)

۷-۳- سوالات آزمون ازمجموعه های زیر خواهد بود.

الف – معارف اسلامی، ب – ادبیات فارسی، ج – اطلاعات عمومی، د – هوش و استعداد، ه- آشنایی اجمالی با سازمان تامین اجتماعی و قانون کار  

تبصره ۱: سوالات بصورت چهارگزینه ای و آزمون نمره منفی دارد. به این صورت که به ازای هر ۳ پاسخ غلط یک پاسخ صحیح حذف خواهد شد.

تبصره ۲: منابع آزمون در سایت شرکت کار و تامین به آدرس karotamin.ir  قابل دسترس داوطلبان محترم می باشد.

۴ –  شرایط عمومی داوطلبان آزمون:

۱-۴-  داشتن تابعیت جمهوری اسلامی ایران

۲-۴-  اعتقاد به دین مبین اسلام یا یکی از ادیان شناخته شده در قانون اساسی جمهوری اسلامی ایران

۳-۴- التزام به قانون اساسی جمهوری اسلامی ایران

۴-۴- انجام خدمت دوره ضرورت یا معافیت قانونی دائم برای مردان ( دارندگان کارت معافیت پزشکی لازم است توسط طب کار جهت شغل مربوطه مورد تائید قرار گیرند ).

۵-۴- داشتن سلامتی جسمی و روانی و عدم اعتیاد به مواد مخدر ( فاقد معلولیت جسمی با تایید مراکز معتبر طب کار )

۶-۴- دارا بودن گواهی فراغت از تحصیل و توانایی های لازم برای انجام وظایف و مسئولیت های شغلی

۷-۴- نداشتن سابقه محکومیت جزایی موثر

۸-۴- عدم وجود هر گونه ممنوعیت استخدام در دستگاه های اجرایی توسط آراء مراجع قضایی و ذیصلاح

۹-۴- داوطلبان نباید جزء نیروهای بازخرید خدمت دستگاه های اجرایی و بازنشسته باشند.

۱۰-۴- عدم اشتغال و همچنین نداشتن تعهد انجام کار در سایر سازمان ها، شرکت های دولتی و سازمان های وابسته به دولت و موسساتی که شمول قانون بر آن ها مستلزم ذکر نام است به هنگام انعقاد قرارداد و شروع به کار

تذکر۱: ملاک عمل برای محاسبه تاریخ گواهی فراغت از تحصیل ، معافیت دایم و پایان خدمت نظام وظیفه و محاسبه سن داوطلبان آخرین روز ثبت نام می باشد.

تذکر ۲ : ملاک زمان فراغت از تحصیل تاریخ فارغ التحصیلی مندرج در گواهینامه موقت یا دانشنامه می باشد.

۱۱-۴-  شرایط سنی داوطلبان:

خدمتگذار، حداقل سن ۲۰ و حداکثر ۲۸ سال  می باشد.        

تذکر۱: برای آقایان با توجه به مدت خدمت نظام وظیفه، به سن اضافه نخواهد شد. 

معافیت سنی سهمیه های آزمون به شرح زیر است:

الف – جانبازان، آزادگان، فرزندان شهداء، فرزندان جانبازان بیست و پنج درصد(۲۵%) و بالاتر و فرزندان آزادگان یک سال اسارت و بالاتر از شرط حداکثر سن معاف می باشند.

۱۲-۴- موارد ذیل نیز به حداکثر سن داوطلبان اضافه خواهد شد:

مستفاد از قانون اصلاح حداکثر سن مصوب ۱۳۷۱ و قانون حمایت از خانواده و جوانی جمعیت مصوب ۱۴۰۰، موارد ذیل به شرط ارائه مدارک و مستندات لازم از مراجع ذیربط به حداکثر سن مقرر اضافه خواهد شد:

– پدر و مادر و همسر و برادر و خواهر شهید به میزان پنج سال؛

– داوطلبانی که در جبهه‌ها به طور داوطلبانه خدمت نموده‌اند به میزان حضور در جبهه و همچنین مدت زمان بستری شدن و یا استراحت پزشکی رزمندگان داوطلب در اثر مجروحیت در جبهه‌ها؛

– داوطلبانی که به صورت غیررسمی و تمام‌وقت در وزارتخانه‌ها و موسسات و شرکت‌های دولتی، بانکها و شرکت‌های تحت پوشش آنها، شرکت‌های بیمه‌های دولتی، شهرداری‌ها و موسسات و شرکت‌‌های دولتی که شمول قانون بر آنها مستلزم ذکر نام است، موسسات و شرکت‌های ملی و مصادره شده که به نحوی از بودجه و کمک دولت استفاده می‌کنند، نهادهای انقلاب اسلامی و شرکتهای تحت پوشش آنها از تاریخ ۲۲/۱۱/۱۳۵۷ به خدمت اشتغال داشته‌اند؛ و نهاد های عمومی غیر دولتی و شرکت های وابسته، به میزان مدت خدمت غیررسمی آن‌ها

۵ تذکرات مهم:

۵-۱-  داوطلبان صرفا در صورتی‌ می‌توانند در آزمون ثبت‌نام نمایند که‌ مدرک تحصیلی‌، مقطع‌ و رشته‌ تحصیلی‌ آنان مطابق‌ با عناوین‌ مدرک تحصـیلی،‌ مقطع‌ و رشـته‌ مندرج در شـرایط‌ احراز مشـاغل‌ قید شـده در این دفترچه بوده و همچنین‌ عنوان مدرک تحصیلی‌ ثبت‌نامی‌ مقطع‌ و رشته‌ در متن‌ گواهینامه‌ موقت‌ تحصیلی عینا درج گردیده باشد.

۵-۲- دارندگان مدارک تحصیلی‌ پایین‌تر از مقاطع‌ تحصیلی‌ اعلام شده در شرایط‌ احراز مشاغل‌ مذکور دراین دفترچه و همچنین‌ مدارک تحصیلی‌ معادل و افتخاری، حق‌ شرکت‌ در آزمون را ندارند.

۵-۳-  افراد دارای مدارک بالاتر از مقاطع‌ تحصــیلی‌ اعلام شــده، برای شــرکت‌ در آزمون می‌بایســت‌ مدرک مقطع‌ تحصـیلی‌ ذکر شـده در این دفترچه‌ را داشـته‌ باشـند. بدیهی‌ اسـت‌ انعقاد قرارداد انجام کار معین‌ با پذیرفته‌شـدگان بر اساس مقاطع‌ تحصیلی‌ مندرج در این دفترچه  صورت می پذیرد.

۵-۴-  مسـئولیت‌ ناشی‌ از عدم رعایت‌ دقیق‌ ضوابط‌ و شرایط‌ اعلام شده در مفاد آگهی‌ و یا ارائه‌ مدارک به‌ صورت ناقص‌ در زمان بررسـی‌ مدارک، مصـاحبه‌ و گزینش‌ و یا هرگونه مغایرت بین اطلاعاتی که داوطلب در زمان تکمیل تقاضانامه ثبت نام اعلام می نماید بر عهده وی  خواهد بود و چنانچه‌ در هر مرحله‌ از جذب، محرز شـود داوطلب‌ اطلاعات خلاف واقع‌ اظهار نموده و یا فاقد شـرایط‌ مندرج در این دفترچه ‌ باشـد و یا در صـورت بروز هرگونه‌ اشــتباه در فرآیند آزمون که‌ منجر به‌ ورود داوطلب‌ به‌ مرحله‌ بعدی شــده باشــد، هیچ گونه حق و امتیازی برای متقاضی ایجاد نخواهد کرد و از انجام مراحل‌ بعدی محروم گردیده و در صورت انعقاد قرارداد انجام کار معین‌، قرارداد مذکور لغو و بلااثر بوده و داوطلب حق هر گونه اعتراضی را از خود سلب می نماید.

۶ –  جدول عناوین شغلی :

 

جدول فهرست عناوین شغلی و مدارک تحصیلی مورد نیاز – آزمون جذب مدیریت درمان و اداره کل استان سیستان و بلوچستان

عنوان شغلی

مدرک و رشته تحصیلی مورد نیاز

نوع آزمون

خدمتگذار دیپلم ( گواهینامه پایان تحصیلات متوسطه در یکی از شاخه های ” نظری مشتمل بر رشته های ریاضی فیزیک، علوم تجربی، علوم و معارف اسلامی، ادبیات علوم انسانی”، ” فنی و حرفه ای ” و ” کار و دانش ” )

آزمون کتبی(سوالات عمومی)

۷ – محل های مورد نیاز استان سیستان و بلوچستان:

بیمارستان زاهدان

عنوان شغل

سهمیه ۲۵ درصد بنیاد

سهمیه ۵ درصد ایثارگران

سهمیه آزاد

زن

مرد هر دو زن مرد هر دو زن مرد

هر دو

خدمتگذار

 

          ۲ ۲

 

درمانگاه خاش

عنوان شغل

سهمیه ۲۵ درصد بنیاد سهمیه ۵ درصد ایثارگران

سهمیه آزاد

زن مرد هر دو زن مرد هر دو زن مرد هر دو

خدمتگذار

              ۱

 

اداره کل تامین اجتماعی

عنوان شغل

سهمیه ۲۵ درصد بنیاد سهمیه ۵ درصد ایثارگران

سهمیه آزاد

زن

مرد هر دو زن مرد هر دو زن مرد

هر دو

خدمتگذار

 

            ۱