پنجشنبه ۱۱ خرداد ۱۴۰۲

با آغاز دهه کرامت عطر شمیم رضوی و فاطمی در کشور پیچیده می شود.

مدیرعامل شرکت کاروتأمین در پیامی فرا رسیدن دهه کرامت را به آحاد ملت ایران تبریک گفت.

به گزارش روابط عمومی، دکتر سید حسن امیر موسوی در پیامی، فرارسیدن دهه کرامت، سالروز ولادت باسعادت حضرت فاطمه معصومه (س)، روز دختر و بزرگداشت حضرت احمد بن موسی شاهچراغ (ع) و خجسته میلاد حضرت امام رضا (ع) را تبریک گفت.

اول ذیقعده، ولادت سراسر نور و شادی حضرت فاطمه معصومه سلام الله علیها، کریمه اهل بیت و شفیعه روز جزاء، ششم ذی القعده بزرگداشت حضرت احمد بن موسی شاهچراغ (ع) و یازدهم ذیعقده میلاد فرخنده و پرنور هشتمین حجت خدا، امام رئوف حضرت علی بن موسی الرضا (ع) است و به یمن میلاد فرزندان امام موسی کاظم علیه السلام به نام دهه کرامت نامگذاری شده است.

دهه کرامت یادآور لطیف‌ترین علائق و مهر و وفاهای کم‌نظیر یک خواهر نسبت به مقام شامخ و معنوی برادر است.

آقای موسوی افزود:

در این دهه، عطر شمیم رضوی و فاطمی در سراسر کشور می پیچد و زمان مناسبی برای ترویج معارف اهل بیت (ع) ،حرکت به سوی مصون سازی جامعه از هجمه فرهنگی و نهادینه ساختن سبک زندگی اسلامی با الهام از آموزه های رضوی خواهد بود. این دهه ، فرصت مغتنمی برای تقویت سه ویژگی معرفت ائمه معصومین، تقویت محبت و تمرین کریم بودن برای همه بشریت است.

اینجانب ضمن تبریک دهه کرامت و استعانت از امام رئوف، حضرت علی ابن موسی الرضا (علیه آلاف التحیه و الثنا)، روز دختر را به تمام دختران عزیز ایران اسلامی و همکارانمان در شرکت کاروتأمین تبریک عرض کرده و از درگاه خداوند متعال آرزوی سرافرازی، سلامت، سربلندی و عاقبت به خیری را برای آنها خواستارم.