پنجشنبه ۱۱ خرداد ۱۴۰۲

بازدید مدیر عامل شرکت کاروتأمین از پرسنل شرکتی بیمارستان سلمان فارسی بوشهر

به گزارش روابط عمومی شرکت کاروتامین، آقای دکتر سید حسن امیر موسوی از بیمارستان سلمان فارسی بوشهر بازدید کرد و ضمن قدردانی از زحمات کادر درمان در این بازدید به مسائل و مشکلات پرسنل شرکت کاروتأمین در بخش‌های مختلف این بیمارستان پرداخت.

آقای موسوی گفت طی هماهنگی بعمل آمده با مدیر محترم درمان در خصوص نشست صمیمانه و پیگیری مسائل در راستای احصای حقوق پرسنل زحمتکش شرکت کاروتأمین، متاسفانه موفق به دیدار آقای دکتر اسماعیل مدیر درمان استان نشدیم و بهمراه آقای غلامی مدیر بیمارستان و کارشناس خدمات و پشتیبانی مدیریت درمان آقای زاهدی از بیمارستان سلمان فارسی بازدید کردیم.

ایشان افزود در این بازدید پرسنل شرکتی بیمارستان به مشکلاتی از قبیل استفاده پرسنل خدماتی در ردیف های اداری و غیر مرتبط و برداشتن سقف اضافه کار و کمبود نیرو در بیمارستان اشاره کردند. که این مشکلات باعث ناهماهنگی و خستگی  پرسنل شرکت کاروتأمین در آن بیمارستان بود.

آقای موسوی بعد از شنیدن حرف ها و دغدغه پرسنل زحمتکش آن بیمارستان افزود:

نماینده شرکت موظف است در کمترین زمان ممکن در خصوص حضور نیروها در رسته شغلی خود اقدام نماید و گزارش مکتوب در خصوص نحوه اجرای این فرایند را برای شرکت ارسال نماید. در همان روز در بیمارستان، امور مربوط به قراردادها مورد بررسی قرار گرفت و مشکلات نیروی‌های شرکتی شاغل در قرارداد های نگهبانی و جایگزین مرخصی و تامین نیرو و همچنین خدمات بابت پرداخت حقوق و معوقات بررسی شد که با دستور مستقیم آقای امیر موسوی در روز جاری تمامی مطالبات نیروها پرداخت شد .

آقای موسوی در آخر افزود:

خانواده بزرگ شرکت کاروتأمین امروز نقش مهم و بسازی در پیشبرد اهداف سازمان تأمین اجتماعی داشته که مهم ترین آنها خدمت به مردم شریف و انقلابی می باشد و شما امروز در حوزه درمان در بیمارستان مشغول انجام این امر مهم هستید. بنده بعنوان مدیر عامل در این شرکت با تمام توان پیگیر مشکلات و احقاق حقوق و مطالبات شما خواهم بود و برای شما عزیزان توفیق روز افزون و سلامتی را از خداوند مسئلت دارم.