برگزاری آزمون 712 نفر داوطلب در استان لرستان

به گزارش روابط عمومی، آقای مهندس غفاری و گوهران کارشناسان ارشد سرمایه های انسانی و طرح و توسعه شرکت کار وتأمین از موفقیت در آزمون جذب نیروی انسانی در شغل خدمتگزار در استان لرستان خبر دادند:

متن پیام به شرح زیر است:

با توجه به درخواست استان لرستان و صدور مجوز و موافقت سازمان جهت جذب نیرو در شغل خدمتگزار، شرکت کاروتأمین با تشکیل کمیته آزمون اقدام به ایجاد و آماده سازی فرایند ثبت نام، اطلاع رسانی و برگزاری آزمون در تاریخ 10/شهریور/1402 نمودند.

در این آزمون که با همکاری مدیر محترم درمان استان لرستان واقع در دانشگاه آزاد اسلامی واحد خرم آباد برگزار شد، تعداد 712 نفر داوطلب آقا و خانم ثبت نام کرده و به رقابت علمی با یکدیگر پرداختند. و به دلیل تسریع درباره‌ی اعلام نتایج آزمون در شرکت تلاش خواهیم کرد نتایج در زمانی کوتاهی اعلام شود و بعد از جمع‌آوری و تصحیح پاسخ‌ نامه‌ها، نتایج کتبی که سه برابر ظرفیت می باشد از طریق وبسایت شرکت به آدرس https://karotamin.ir  اطلاع رسانی خواهد شد. با عنایت به دستور مدیر عامل محترم مبنی بر تسریع در معرفی پذیرفته شدگان، زمان و مکان مصاحبه را نیز سریعا اعلام و  پس از مصاحبه پذیرفته‌شدگان نهایی را معرفی می کنیم.

 در پایان با اشاره به تاکیدات جناب آقای دکتر امیر موسوی مدیرعامل محترم شرکت مبنی بر رعایت دقیق ضوابط و مقررات در تامین نیروی انسانی، افزود:

بکارگیری پرسنل در سراسر کشور صرفا از طریق آزمون و با رعایت شرایط برابر برای همگان انجام می­گردد تا هیچگونه اجحاف و حق کشی صورت نپذیرد و معیار و ملاک انتخاب افراد صرفا شایستگی، نمره علمی و موفقیت در مصاحبه باشد.