دیدار با پرسنل شرکتی در درمانگاه حضرت ابوالفضل(ع) شهرستان آران بیدگل

به گزارش روابط عمومی؛ دکتر سید حسن امیر موسوی از نحوه ارائه خدمات پرسنل شرکتی در درمانگاه حضرت ابوالفضل(ع) شهرستان آران بیدگل بازدید و با رئیس درمانگاه آقای مهندس صنعتی دیدار کرد.

به گزارش روابط عمومی؛ دکتر سید حسن امیر موسوی از نحوه ارائه خدمات پرسنل شرکتی در درمانگاه حضرت ابوالفضل(ع) شهرستان آران بیدگل بازدید و با رئیس درمانگاه آقای مهندس صنعتی دیدار کرد.

آقای موسوی در این دیدار ضمن عرض تسلیت و قبولی ایام سوگواری سید و سالار شهیدان امام حسین(ع) گفت:

بعد از بازدید آقای دکتر موسوی مدیر عامل محترم سازمان تأمین اجتماعی و دستور ایشان در خصوص سرکشی و احقاق حقوق پرسنل شرکتی در شرکت کاروتأمین، از هفته بعد از آن بازدید و دستور از نحوه عملکرد پرسنل و پیگیری و انجام مشگلات این عزیزان در کل کشور اقداماتی خوبی با بازدیدهای حضوری صورت گرفت که یکی از مهمترین این اقدامات پرداخت به موقع حقوق قبل از پایان هرماه و  استفاده از خدمات رفاهی سازمان تأمین اجتماعی و اختصاص وام از بانک رفاه به مبلغ ۵۰ میلیارد توان برای کل پرسنل شرکتی بر اساس سهمیه های تخصیص داده شده بود.

آقای مهندس صنعتی رئیس درمانگاه حضرت ابوالفضل(ع) ضمن خیر مقدم و تشکر از آقای موسوی بابت حضور ایشان در شهرستان گفت:

شرکت کاروتأمین یکی از بزرگترین شرکت های جذب نیروی انسانی در شعب بیمه ای و درمان کل کشور در سازمان تأمین اجتماعی می باشد و حضور شما بعنوان مدیر عامل در استان باعث دلگرمی پرسنل شرکتی و مشاهده مشگلات و درخواست های این عزیزان از نزدیک می شود. و یکی از مواردی که در حال حاضر از شما مدیر عامل محترم درخواست داریم پیگیری معافیت نیروهای شرکتی ایثارگر از پرداخت بیمه و مالیات است.

آقای صنعتی افزود:

در حال حاضر با توجه به جذب نیروی خدماتی منشی پزشک و دارویار خوب و وظیفه شناس بر خود واجب میدانم از شما مدیر عامل محترم تشکر کرده و درخواست حمایت بیشتر از نیروهای خدماتی و ارائه خدمات رفاهی بیشتر به این عزیزان از قبیل وام و استفاده از خدمات تفریحی و صدور نامه ماموریت برای پرسنل شرکتی که در مسابقات ورزشی و المپیاد و مراسم پیاده روی سید و سالار شهیدان در اربعین شرکت می کنند را داشته باشم.

آقای دکتر موسوی افزود:

ما با تمام توان پیگیر احقاق حقوق پرسنل شرکتی در کل کشور هستیم و قول مساعد در خصوص پرداخت وام از طریق بانک رفاه و پیگیری معافیت بیمه ای و مالیاتی ایثارگران را طبق قانون و صدور نامه ماموریت ورزشی و المپیاد را می دهیم و امیدوارم بتوانیم بهترین خدمات را به این عزیزان ارائه نمائیم و شاهد ارائه خدمات مطلوب تر پرسنل محترم شرکتی در کلیه سطوح شغلی به مردم شریف انقلاب اسلامی در مدیریت درمان و بیمارستانها و درمانگاه های کل کشور باشیم.

آقای دکتر موسوی در آخر با بیان اینکه:

دستورات لازم به مدیر اداری شرکت کاروتأمین در خصوص صدور ماموریت و مرخصی تشویقی با استناد به نامه معاون محترم فرهنگی و امور استانهای سازمان تأمین اجتماعی در راستای تسهیل حضور پرسنل شرکتی در پیاده روی اربعین داده شده و در آخر از مدیریت محترم درمانگاه و همکاران عزیزتان بابت همکاری های انجام شده کمال تشکر و آرزوی سلامتی برای شما از خداوند منان را مسئلت دارم.

سید حسن امیر موسوی 

مدیر عامل