دیدار مدیر عامل شرکت کاروتأمین با مدیر درمان استان آذربایجان غربی

دیدار با مدیر درمان استان آذربایجان غربی

به گزارش روابط عمومی، دکتر سید حسن امیر موسوی ضمن بازدید از روند اجرایی آزمون عملی کمک آشپز در این استان با آقای دکتر یادگاری مدیر درمان استان آذربایجان غربی دیدار و به مسائل و ارائه خدمات پرسنل شرکتی در این استان پرداختند.

در ابتدا آقای دکتر یادگاری ضمن خیر مقدم به آقای موسوی و مدیر منابع انسانی این شرکت گفت:

بنده از شما بعنوان مدیر عامل شرکت کاروتأمین و پرسنل ستادی در راستای پیگیری و حل مشکلات و احصای حقوق پرسنل زحمتکش شرکتی در مدیریت درمان که نقش سازنده ای را ایفا می نمایند تقدیر و تشکر میکنم.

آقای دکتر یادگاری افزود:

با توجه به صدور مجوزهای جدید از طرف معاونت توسعه مدیریت و منابع انسانی، درخواست امتیاز ویژه برای پرسنل شرکتی(خدمات) داری سابقه کار بالا، در آزمونهای استخدام در سطوح شغلی سبک تر را داریم. یکی از موارد دیگر در این نشست که به آن پرداخته شد صدور کارت شناسای برای پرسنل شرکتی و ادغام قرارداد حفاظت فیزیکی در قرارداد تامین نیروی انسانی آزمونی بود که مقرر شد بعد از بررسی و کارشناسی های انجام شده نتایج برای استان ارسال گردد.

آقای دکتر موسوی در این دیدار گفت:

ضمن عرض خسته نباشید خدمت شما مدیر محترم درمان و همکاران زحمتکشتان که به مردم شریف انقلاب اسلامی در این استان خدمت میکنید. امروز شرکت کاروتأمین با عنایت به صدور مجوزهای جدید از طرف معانت محترم توسعه مدیریت و منابع انسانی سازمان تأمین اجتماعی طبق متراژ و نقشه های اتوکد، با هدف رعایت عدالت استخدامی تمام توان خود را گذاشته تا بتواند اصلح ترین و کارآمدترین پرسنل را برای سازمان در مدیریت درمان و بیمه ای سراسر کشور جذب نماید و امید است با توجه به تأمین نیروی انسانی مورد نیاز در واحدها، شاهد ارائه خدمات مطلوب تر به مردم عزیز باشیم و بتوانیم در اهداف سازمان تأمین اجتماعی که مهمترین آن خدمت به مردم است تاثیر گذار باشیم.

آقای دکتر موسوی بعد از پایان این جلسه از روند اجرایی آزمون عملی کمک آشپز در این استان بازدید و افزود در انتخاب افراد دقت کنید و از تمام شرکت کنندگان آزمون گرفته تا حق کسی در این موضوع ضایعه نشود و برای شرکت کنندگان در این آزمون آرزوی موفقیت نمود.