سرکشی از نحوه عملکرد پرسنل شرکتی در بیمارستان امام رضا(ع) اسلامشهر

به گزارش روابط عمومی؛ مهندس حسین عطاردی مدیر بازرسی شرکت کاروتأمین از نحوه ارائه خدمات پرسنل شرکتی در بیمارستان امام رضا(ع) بازدید و با رئیس و مدیر این بیمارستان دیدار کرد.

مهندس عطاردی در این دیدار ضمن آرزوی سلامتی و توفیق روز افزون و خداقوت به رئیس و کارکنان آن بیمارستان گفت:

بعد از بازدید آقای دکتر موسوی مدیر عامل محترم سازمان تأمین اجتماعی در سال گذشته و دستور ایشان در خصوص سرکشی و احقاق حقوق پرسنل شرکتی در شرکت کاروتأمین و با عنایت به دستور مدیر عامل محترم شرکت آقای دکتر امیر موسوی، از هفته بعد از آن بازدید، از نحوه عملکرد پرسنل و پیگیری و انجام مشگلات این عزیزان در کل کشور سرکشی و اقداماتی خوبی با بازدیدهای حضوری صورت گرفت که یکی از مهمترین این اقدامات پرداخت به موقع حقوق قبل از پایان هرماه و  استفاده از خدمات رفاهی سازمان تأمین اجتماعی و اختصاص وام از بانک رفاه به مبلغ ۵۰ میلیارد توان برای کل پرسنل شرکتی بر اساس سهمیه های تخصیص داده شده بود.

خانم دکتر نوری زاده رئیس بیمارستان امام رضا(ع) اسلامشهر ضمن خیر مقدم گفت:

شرکت کاروتأمین یکی از بزرگترین شرکت های جذب نیروی انسانی در شعب بیمه ای و درمان کل کشور در سازمان تأمین اجتماعی می باشد و حضور شما بعنوان یکی از مدیران آن شرکت باعث دلگرمی پرسنل شرکتی و مشاهده مشگلات و درخواست های این عزیزان از نزدیک می شود. درحال حاضر با عنایت به حجم بالای کار در بیمارستان مشگل کمبود نیروی انسانی و تعامل بیشتر شرکت با مدیریت درمان استان و تسریع در پاسخ گویی نامه های ارسالی است که این موارد میتواند کمک شایانی به پیشبرد اهداف سازمان تأمین اجتماعی در راستای ارائه خدمات مطلوب تر به مردم باشد.

آقای عطاردی در آخر افزود:

ما با تمام توان و با عنایت به دستور مدیر عامل محترم شرکت کاروتأمین، پیگیر احقاق حقوق پرسنل شرکتی و استفاده از نقاط نظر شما عزیزان با تکیه بر سرمایه های انسانی متخصص و متعهد خود و همچنین بهره گیری از روش های نوین علمی در جهت توسعه کمی وکیفی خدمات، همواره در صدد ارائه بهترین خدمات و کسب حداکثری رضایت طرف های قرارداد خود می باشیم.