دیدار مدیر عامل با مدیر کل بیمه ای استان لرستان

به گزارش روابط عمومی، دکتر سید حسن امیر موسوی ضمن بازدید از ارائه خدمات پرسنل شرکتی در اداره کل و شعب بیمه ای استان لرستان با آقای مهندس گودرزی مدیر کل محترم بیمه ای این استان دیدار و به مسائل و ارائه خدمات پرسنل شرکتی در این استان پرداختند.

در ابتدا آقای مهندس گودرزی ضمن خیر مقدم به آقای موسوی و مدیر منابع انسانی این شرکت گفت:

بنده از شما بعنوان مدیر عامل شرکت کاروتأمین و پرسنل ستادی در راستای پیگیری و حل مشکلات و احصای حقوق پرسنل زحمتکش شرکتی در اداره کل بیمه ای استان لرستان که نقش سازنده ای را ایفا می نمایند تقدیر و تشکر میکنم.

آقای مهندس گودرزی مدیر کل بیمه ای استان لرستان افزود:

با توجه به صدور مجوزهای جدید از طرف معاونت توسعه مدیریت و منابع انسانی، درخواست امتیاز ویژه برای پرسنل شرکتی(خدمات) داری سابقه کار بالا، در آزمونهای استخدام در سطوح شغلی سبک تر را داریم. از سال 96 با عنایت به حجم کار بالا در شعب بیمه ای و کمبود نیروی انسانی هیچ گونه نیروی حجمی بکارگیری و جذب نشده که امید است با حضور حضرتعالی در استان و مشاهده مشکلات در خصوص کمبود نیرو با توجه به مجوزهای جدید از سازمان تأمین اجتماعی شاهد تامین نیروی انسانی آزمونی در کوتاه ترین زمان ممکن باشیم.

آقای دکتر موسوی در این دیدار گفت:

ضمن عرض خسته نباشید خدمت شما مدیر کل محترم و همکاران زحمتکشتان که به مردم شریف انقلاب اسلامی در این استان خدمت میکنید. امروز شرکت کاروتأمین با عنایت به صدور مجوزهای جدید از طرف معانت محترم توسعه مدیریت و منابع انسانی سازمان تأمین اجتماعی طبق متراژ و نقشه های اتوکد، با هدف رعایت عدالت استخدامی تمام توان خود را گذاشته تا بتواند اصلح ترین و کارآمدترین پرسنل را برای سازمان در مدیریت درمان و بیمه ای سراسر کشور جذب نماید و امید است با توجه به تأمین نیروی انسانی مورد نیاز در واحدها، شاهد ارائه خدمات مطلوب تر به مردم عزیز باشیم و بتوانیم در اهداف سازمان تأمین اجتماعی که مهمترین آن خدمت به مردم است تاثیر گذار باشیم.