دیدار با مدیر درمان و پرسنل شرکتی استان لرستان

به گزارش روابط عمومی، دکتر سید حسن امیر موسوی ضمن بازدید از عملکرد پرسنل شرکتی در استان لرستان با آقای دکتر منظمی مدیر درمان این استان دیدار و به مسائل و ارائه خدمات پرسنل شرکتی پرداختند.

در ابتدا آقای دکتر منظمی ضمن خیر مقدم به آقای موسوی و مدیر منابع انسانی این شرکت گفت:

دیدار حضرتعالی بعنوان مدیر عامل میتواند تاثیرات زیادی با توجه به مشاهده مشکلات و نحوه عملکرد پرسنل شرکتی داشته باشد و باعث دلگرمی و افزایش بهره وری در کار این عزیران خواهد شد. و شما در ستاد شرکت میتوانید تصمیمات بهتری در خصوص احقاق حقوق این عزیزان بگیرید.

آقای دکتر منظمی مدیر درمان استان لرستان افزود:

با توجه به اینکه حجم کار در مدیریت درمان و بیمارستانهای تحت نظر در استان لرستان بسیار زیاد است و در حال حاضر عده ای از همکاران در آستانه بازنشستگی هستند و با توجه به صدور مجوزهای جدید از طرف معاونت توسعه مدیریت و منابع انسانی، درخواست تأمین نیروی انسانی جدید و امتیاز ویژه برای پرسنل شرکتی(خدمات) داری سابقه کار بالا، در آزمونهای استخدام در سطوح شغلی سبک تر را داریم.

آقای دکتر موسوی در این دیدار گفت:

ضمن عرض خسته نباشید خدمت شما مدیر محترم درمان و همکاران زحمتکشتان که به مردم شریف انقلاب اسلامی در این استان خدمت میکنید. امروز شرکت کاروتأمین با عنایت به صدور مجوزهای جدید از طرف معانت محترم توسعه مدیریت و منابع انسانی سازمان تأمین اجتماعی طبق متراژ و نقشه های اتوکد، با هدف رعایت عدالت استخدامی تمام توان خود را گذاشته تا بتواند اصلح ترین و کارآمدترین پرسنل را برای سازمان در مدیریت درمان و بیمه ای سراسر کشور جذب نماید و امید است با توجه به تأمین نیروی انسانی مورد نیاز در واحدها، شاهد ارائه خدمات مطلوب تر به مردم عزیز باشیم و بتوانیم در اهداف سازمان تأمین اجتماعی که مهمترین آن خدمت به مردم است تاثیر گذار باشیم.