پیام تبریک مدیرعامل به مناسبت ولادت حضرت زینب(س) و روز پرستار

به گزارش روابط عمومی، دکتر سید حسن امیر موسوی در پیامی ولادت با سعادت حضرت زینب(س) پرستار حریم ولایت و ارزش های اسلامی و روز پرستار را خدمت تمامی پرستاران تبریک گفت.

بسمه تعالی”

“وَ مَنْ أَحْیَاهَا فَکَأَنَّمَا أَحْیَا النَّاسَ جَمِیعًا”

پنجم جمادی الاول روز ولادت با سعادت پرچم دار نهضت عاشورا حضرت زینب کبری (س) است. روزی که به مناسبت ولادت یگانه پرستار پنج تن آل عبا روز پرستار نامگذاری شده و بی شک نامگذاری این روز فرخنده به نام پرستار در نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران نشان از ارزش و جایگاه والای حرفه پرستاری دارد که خدمت به خلق را بزرگ‌ترین افتخارخود می‌دانند و بواسطه آن به دنبال کسب رضای الهی هستند.

به یقین نامگذاری این روز بزرگ به نام روز پرستار موقعیت مناسبی است برای قدردانی از زحمات شبانه روزی جامعه پرستاری؛ که امروز به یکی از حلقه های مهم و موثر در زنجیره سلامت مبدّل گشته و مسئولیت پر ارزش خود در تامین سلامت جامعه را با انگیزه های الهی به انجام می رساند. عزیزانی که زینب گونه آسایش خود را وقف آرامش بیماران دردمند می کنند و زندگی و سرمایه عمرشان را به  کار می گیرند تا نعمت سلامتی را برای جامعه به ارمغان آورند.

اینجانب، این روز مبارک را، به جامعه بزرگ پرستاری ایران و همکاران عزیز پرستار شاغل در شرکت کاروتأمین که دانش و مهارت را همراه با عطوفت و رأفت پشتوانه خدمات خود قرار داده اند و زندگی و سرمایه عمرشان را به  کار می گیرند تا سلامت را برای بیماران و جامعه به ارمغان آورند، صمیمانه تبریک عرض نموده و از تلاشهای بی دریغ و ارزشمند آنان تشکر می نمایم.

از خداوند سبحان دوام توفیقات یکایک شما عزیزان را آرزو می نمایم. امید است در تمام مراحل کار و زندگی و در تحقق اهداف سازمان تأمین اجتماعی موفق و مؤید باشید.