افتتاح پایگاه مقاومت بسیج شرکت کار و تأمین

مدیرعامل شرکت کار و تأمین سازمان تأمین اجتماعی گفت: این شرکت در سراسر کشور حدود 10 هزار نفر نیرو دارد که در مراکز بیمه ای و درمانی تأمین اجتماعی مشغول کار هستند

 

به گزارش اداره کل روابط عمومی سازمان تأمین اجتماعی، حسن رستم زاد در مراسم افتتاح پایگاه مقاومت بسیج شرکت کار و تأمین گفت: ما به وجود تفکر بسیجی در سازمان تأمین اجتماعی افتخار می‌کنیم و وظیفه ما این است که برای ترویج این تفکر در همه کشور در حد توان فعالیت کنیم.

وی از همکاری و پیگیری فرمانده حوزه مقاومت بسیج سازمان تأمین اجتماعی برای راه اندازی پایگاه مقاومت بسیج شرکت کار و تأمین تشکر کردو گفت: بسیج یادگار حضرت امام (ره) و شجره طیبه ای است که هشت سال دفاع مقدس را جانانه مقاومت کردند و امروز به یک سرمایه بزرگ ملی و اجتماعی تبدیل شده است که مختص و مربوط به تمامی مردم ایران است و به هیچ حزب و جناح و یا گروهی تعلق ندارد.

وی با بیان اینکه تفکر بسیجی با درایت دکتر سالاری مدیرعامل سازمان تأمین اجتماعی در همه اجزای این سازمان حاکم است، گفت: مصداق بارز اعتقاد به تفکر بسیجی را امروز در سازمان تامین اجتماعی شاهد هستیم.

رستم زاد گفت:تفکربسیجی یعنی اجرای طرح 3070 ( ارائه 30 خدمت غیر حضوری برای کاهش سالانه 70 میلیون مراجعه حضوری)، یعنی طرح نسخه نویسی الکترونیک، متناسب سازی حقوق بازنشستگان، پرداخت بدهی 12 هزار میلیارد تومانی به وزارت بهداشت و اعتبار بخشی به دفتر چه های تامین اجتماعی، ارائه خدمات درمانی به  30 درصد مبتلایان به کرونا در کشور، برگزاری آزمون بزرگ  استخدامی و جذب مدیران آینده سازمان تامین اجتماعی در سطح کشور، عضویت هیات رئیسه و کمیته انتخابات اتحادیه بین المللی تامین اجتماعی و کسب جایگاه بین المللی برای کشور و ارتقاء پاسخگویی تامین اجتماعی با توسعه مرکز 1420 همگی از مصادیق تفکر بسیجی در سازمان تأمین اجتماعی هستند. که به درستی در تفکر و عمل دکتر سالاری متبلور شده است

 

مهدی تیموری، فرمانده حوزه مقاومت بسیج سازمان تأمین اجتماعی نیز در این جلسه گفت: در برنامه های گرامیداشت هفته مبارک بسیج و تبیین دستاوردها و خدمات 41 ساله بسیج و با هدف انتشار روحیه بسیجی با محوریت خدمت رسانی و امیدآفرینی، پایگاه مقاومت بسیج امام علی(ع) در شرکت کار و تامین با حضور مسئولان و کارکنان افتتاح شد.

 

تیموری افزود: در شرایط فعلی کشور و در همه عرصه ها بسیج میتواند فعالیت اثرگذاری داشته باشد و امیدواریم این جمع و قدم خیری که در هفته بسیج امسال انجام شد، منجر به خیر و برکت باشد و بسیج بتواند در فعالیت بهتر و ارتقاء خدمت رسانی این مجموعه اثرگذار باشد.

 

سرهنگ حمیدرضا قریشی، فرمانده بسیج ادارات و وزارتخانه‌های سپاه محمد رسول‌الله نیز در این مراسم گفت: در زمان تشکیل بسیج حضرت امام فرمودند که کشور دارای ۲۰میلیون جوان باید ۲۰ میلیون تفنگ دار داشته باشد. امروز تفنگ داران ما از اسلحه‌های دیگری استفاده می کنند، صحنه‌های جنگ تغییر کرده است اما نبرد همچنان وجود دارد.

وی افزود: بسیج و تفکر بسیجی در کشور ما و سایر کشورهای محور مقاومت فعالیت اثرگذار و مبارکی دارد. فعالیت بسیج فقط محدود به حوزه نظامی نیست و در همه حوزه ها می‌تواند فعالیت کند.

قریشی فعالیت بسیج سازمان تأمین اجتماعی را قابل تقدیر دانست و گفت: در سازمان تامین اجتماعی اقدامات افتخار آفرینی انجام میشود و کارهای شما تاثیرات فراوانی در جامعه دارد. بسیج میتواند امکانات و پتانسیل موجود در دستگاهای مختلف را شناسایی و تقویت کند و بسیج در همه دستگاه‌ها به عنوان حلقه واسط عمل می‌کند.

احمد غریوی ، فرمانده مرکز مقاومت بسیج وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی در این مراسم گفت: از مدیریت شرکت کارو تامین تشکر می کنم که زمینه فعال شدن بسیج را در این مجموعه فراهم کردند.

وی افزود: در دو سال اخیر در بسیج وزارت کار علاوه بر ماموریت‌های عمومی سعی کرده‌ایم بهترین فعالیت را داشته باشیم و در شستا، بیمارستان میلاد و سایر مجموعه های تابعه سازمان تامین اجتماعی فعالیت مجموعه بسیج درحال توسعه است و در شرکت کار و تامین نیز این پایگاه تاسیس می‌شود.

تماس با کاروتامین

تهران - خیابان شریعتی - خیابان ملک - نبش کوچه شهیدزاده - پلاک2

Email: info {at} karotamin.ir

تلفن: 9-88460106-021

فکس: 88460090-021