پنجشنبه ۱۴ مهر ۱۴۰۱

تقدیر و تشکر مدیرعامل، مدیران و پرسنل شرکت کاروتامین از مدیرعامل سازمان تامین اجتماعی

اندیشه و تلاش خدمتگزاران صدیق، هیچ گاه از یاد نخواهد رفت

 

به گزارش روابط عمومی؛ مدیرعامل، مدیران و کارمندان شرکت کارو تأمین از حضور پر خیر برکت مدیر عامل سازمان تأمین اجتماعی در شرکت کاروتأمین تقدیر و تشکر به عمل آوردند.

آقای سیدحسن امیرموسوی بنه­ کهل گفت؛ از آنجایی که انجام کار برای خدا وند متعال، انسان را بی­نیاز از تشکر و قدردانی غیر خداوند می­نماید لیکن این تکلیف نیز برگردن ماست که از زحمات خالصانه و رهنمودهای حکیمانه شما برادر ارجمند به عنوان مدیر عامل محترم سازمان تأمین اجتماعی بهترین نوع قدرشناسی را نثار شما نمائیم.

اینجانب و تمام همکاران که به گفته شما، به عنوان یار و یاوران نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران هستند با استعانت از خداوند متعال ونصب العین قراردادن تقوا و رهنمودهای حضرتعالی که “سازمان تأمین‌اجتماعی و شرکت‌های زیر مجموعه آن، متعلق به مردم و بیمه‌شدگان هستند” همه ما وظیفه داریم فارغ از پست و موقعیت، در خدمت بیمه‌شدگان و بازنشستگان باشیم و هم چنین نیروهای شرکتی نیز نقشی ویژه در جلب رضایت مردم از عملکرد واحدهای اجرایی تأمین‌اجتماعی دارند. لذا با همت و تلاش هر چه بیشتر، با حضور میدانی و سازمان یافته در راستای چارچوب قانون و مقررات نظام، مطالبه­گر حقوق افراد هستیم؛ و در مسیر سالم سازی، محکم و استوار و با تمام قدرت به کار خود ادامه می­دهیم.
آقای صادقی مدیر منابع انسانی شرکت افزود:

زمینه های جذب نیروهای زبده، باتقوا، کارآمد و انقلابی برای اشتغال در واحدهای مختلف سازمان تأمین‌اجتماعی از طرف شرکت کاروتامین به صورت ویژه پیگیری  و در جهت این دستور مهم گام های موثری برداشته شده است.

مدیران حاضر در جلسه با اشاره به اینکه:

همواره وام‌دار دین، شهدا و انقلاب هستیم و باید نه در شعار بلکه در عمل، التزام و پایبندی به آرمان‌های انقلاب و نظام را اثبات کنیم، سالم‌سازی سیستم از اولویت‌های جدی شرکت کارو تأمین است و تمام دستورات در این زمینه باید انجام بگیرد. در موضوع استخدام  نیروها هیچ‌گونه سفارش یا تبعیض مورد قبول نیست و با قرار دادان فرامین و دستورات مدیر عامل محترم سازمان در این راستا جلوی اینگونه مسائل گرفته می­شود.

در پایان آقای امیرموسوی بنه کهل مدیر عامل شرکت کار و تأمین گفت:

با استعانت از خداوند متعال و با همت و درایت و پشتکاری که بحمداله تمام پرسنل خدوم و زحمتکش شرکت کارو تأمین در سراسر کشور از آن برخوردارند. اینجانب به عنوان خدمتگزار جامعه هدف، تمام سعی خود را در جهت جلوگیری از تعارض منافع داشته و اجازه تخلف را نداده و اگر از قبل هم مورد خلاف قانونی در جریان بوده، آن را متوقف می کنم.

 

سایه مقام معظم رهبری (مدظله العالی) مستدام