پنجشنبه ۱۱ خرداد ۱۴۰۲

“جلسه مشترک شرکت کاروتأمین با اداره کل منابع انسانی سازمان تأمین اجتماعی”

به گزارش روابط‌ عمومی شرکت کاروتأمین، امروز دوشنبه تاریخ ۱۴۰۲/۳/۱ جلسه مشترکی بین مدیرعامل محترم و مدیران شرکت کاروتأمین با حضور مدیر کل محترم و مدیران منابع انسانی سازمان تأمین اجتماعی در خصوص تعامل دوسویه و همپوشانی نقاط خلع در کار تشکیل شد.
در این جلسه ابتدا آقای دکتر فرامرز بهاروند مدیر کل محترم منابع انسانی سازمان تأمین اجتماعی ضمن خوش آمدگویی و توفیق روز افزون برای جمع حاضر تشریح کرد:
امروز با توجه به اینکه بخش عمده ای از پرسنل سازمان تأمین اجتماعی در استانها در بخش درمان و اداره کل و ستاد مرکزی، از طریق شرکت کاروتأمین جذب و بکارگیری شده لازم است بیشتر از قبل با هم تعامل داشته باشیم تا بتوانیم به کمک یکدیگر و با ارائه راهکارهای تخصصی در حوزه درمان و ادارت کل، چالش های اصلی را مرتفع و نقاط قوت را تقویت کنیم.
ایشان افزود:
طی بازدیدهای بعمل آمده از استانها یکی از چالش ها ی مطرح شده از طرف مدیران استان در خصوص کیفی بودن نیروها می باشد که به نظر بنده در کوتاه ترین زمان باید یک نرم واحد در خصوص منابع انسانی برای کل استانها نوشته شود و در جذب نیروها باید به محل سکونت پرسنل توجه بیشتری شود و بومی بودن نفرات ملاک اصلی قرار بگیرد و یکی از موارد مهم دیگر بحث آموزش اولیه و حین خدمت پرسنل است که ما باید در این راستا تصمیمات جدیدی را اتخاذ کنیم.
آقای دکتر بهاروند در آخر افزود:
انعطاف پذیری یکی از مقوله های مهم در منابع انسانی است و ما با تمام توان آماده ایم با نشست های تخصصی بین دو طرف بتوانیم در پیشبرد اهداف سازمان تأمین اجتماعی و شرکت کاروتأمین قدم های خوبی برداریم.
آقای دکتر سید حسن امیر موسوی مدیر عامل شرکت کاروتأمین، ضمن تقدیر و تشکر از آقای بهاروند در خصوص تشکیل جلسه گفت:
بنده هم معتقدم با تعاملات مداوم و بیشتر در نشست های تخصصی میتوانیم هر چه بهتر و بیشتر از قبل در پیشبرد اهداف مشترک سازمان تأمین اجتماعی و شرکت کاروتأمین، که خدمت به نظام جمهوری اسلامی ایران ومردم شریف این مرز بوم می باشد موثر باشیم. و بنده همیشه در جلسات داخلی مدیران و همکاران را به تعامل هرچه بیشتر بین استانها و سازمان تاکید میکنم.
آقای دکتر امیر موسوی تشریح کرد:
با عنایت به برگذاری آزمون های استخدامی و مصاحبات تخصصی شرکت کاروتأمین در خصوص آزمون ۱۴۰۲ آمادگی خود را در خصوص تشکیل جلسه تخصصی در مورد هر چه بهتر برگزار شدن این فرایند اعلام میکنیم.
آقای موسوی در آخر افزود:
شرکت کاروتأمین شما را بعنوان سیاستگذار اصلی در کارها میداند و خودمان را مجری سیاست های درست و دقیق شما در کارها میدانیم. و به شکر خدا با در نظر گرفتن این سیاست ها در سال ۱۴۰۱ عملکرد خوبی داشته ایم و البته مشکلاتی و موانعی هم بود که با کمک و مساعدت شما برطرف خواهد شد. وامیدواریم در سال جاری هم بیش از قبل با یاری و مساعدت شما بتوانیم در کارها موفق باشیم و برای شما و همه همکارنتان آرزوی سلامتی و توفیق روز افزون را از خداوند منان خواستارم.